קייטנות משרד לגילאי 2.5-5

בפסח ובחופש הגדול בחלל המשרד שלך!

סיטר קול בקייטנות משרד

סיטר קול מפעילה קייטנות במשרדים מעל 5 שנים בחופשת פסח והחופש הגדול. בנוסף, מארגנת ימי כיף להורים ולילדים במשרד בפורים, שבועות, ראש השנה וסוכות.

מה זה בעצם קייטנת משרד?

קייטנת משרד היא פתרון מדהים! הילדים מגיעים עם ההורים בבוקר למשרד. ככה ההורים שקטים ורגועים שהילדים הקטנים נמצאים קרוב אליהם, והילדים מרוצים ושמחים לבוא לעבודה עם אמא ואבא. 

התנהלות הקייטנה היא כזו, שההורים שמים את הילדים בחדר ההפעלות המרכזי בבוקר (יום ראשון יש זמן להסתגלות) ואז עוברים למשרד שלהם להתחיל לעבוד. הילדים נשארים עם צוות מטפלות מנוסות שעברו הכשרה במיוחד לקייטנה מהסוג הזה.

את היום מעבירים בהפעלות שונות, משחקים, חדר ג’ימבורי ועוד ונפגשים שוב עם ההורים לארוחת צהרים. כמובן שיש אופציה לקטנטנים לישון צהרים והגדולים רואים סרט.  כל היום מלא בהפתעות ומשחקים, וכמובן בחטיפים מזינים כמו פירות, מעדנים, ביסקוויטים וארטיקים.

קייטנת משרד נפרשת על כמה ימים בפסח וכמה ימים בחודש אוגוסט, לבחירת המשרד (בדרך כלל 5-10 ימים). יש אפשרות גם לערוך קייטנת יום בפורים ובסוכות עם הפעלות מיוחדות לילדים ולהורים לקראת החג.
potion

למה קייטנת משרד?

pram

כי אין סידור לילדים של העובדים בחופשת פסח ובחופש הגדול.

final score

כי במשרד רוצים לפרגן לעובדים ולארגן להם פעילויות מיוחדות להם ולילדים שלהם.

happy baby

כי לגילאי 2-5 אין קייטנות כי הם קטנים מידי וצריכים השגחה צמודה.

star rate

כי הצוות שלנו מדהים ויסדר בשבילכם הכל.

המלצות ההורים

נעים להכיר

טלפון נייד

054-580-0070

כתובת מייל

ronasarig@gmail.com‏

היי, אני רונה בעלים ומנהלת בפועל של סיטר קול כבר 8 שנים. אני מומחית בקייטנות משרד לגילאי 2.5-5. אלו גילאים שאין קייטנות חיצוניות, כי הם לא מספיק גדולים, ורוב הגנים לא פועלים בכל חודש אוגוסט. זה יוצר מצב שהרבה הורים לא יכולים להגיע לעבודה, כי הם צריכים למלא מקום למסגרות לילדים שלהם.

אני מתחייבת לצוות איכותי ומקצועי, שיקבל את הילדים שלכם בכל יום ויעביר איתם את הזמן עם הפעלות נהדרות והמון חום ואהבה.

Scroll Up